top of page
tepelna cerpadla 2.png

Tepelná čerpadla

viessmann.png
Naše partnerství s Viessmann

Jsme hrdí na naše pevné partnerství s jedním z předních výrobců a dodavatelů tepelných čerpadel a komponentů pro vytápění
a chlazení, společností Viessmann. Toto partnerství nám umožňuje nabídnout našim klientům špičková tepelná čerpadla
a technologická řešení pro udržitelné a efektivní
vytápění a chlazení.

O Viessmann

Společnost Viessmann je globálním lídrem v oblasti tepelných čerpadel a energetických řešení pro vytápění a chlazení. S více než stoletou historií inovací a vášní pro úspory energie se stali důvěryhodným jménem ve světě vytápění a chlazení.

Viessman.png

Naše společné cíle

Sdílíme s Viessmann vášeň pro udržitelné
a ekologické vytápění a chlazení. Naším cílem je přinášet našim klientům technologie a tepelná čerpadla, které nejenže snižují jejich energetickou spotřebu, ale také přispívají k ochraně životního prostředí.

Naše nabídka

Díky našemu partnerství s Viessmann můžeme nabídnout širokou škálu tepelných čerpadel a komponentů pro vytápění a chlazení. Naše řešení jsou navržena s ohledem na účinnost, spolehlivost a dlouhodobou hodnotu pro naše klienty.

Profesionální instalace

Náš tým zkušených techniků je školený a certifikovaný pro instalaci a servis tepelných čerpadel Viessmann. Zajistíme, že vaše tepelné čerpadlo bude nainstalováno s maximální efektivitou a spolehlivostí.

Ekologický přístup

Viessmann je známý svým ekologickým přístupem a inovativními řešeními pro snižování emisí CO2. Věříme, že společně můžeme přispět
k udržitelnější budoucnosti.

Děkujeme Viessmann za naše partnerství
a jsme nadšení, že můžeme přinést ta nejlepší tepelná čerpadla našim klientům.

bottom of page