top of page
business-person-planning-alternative-energies.jpg

Náš příběh

Od roku 2012 jsme klíčovým hráčem na poli solárních elektráren a tepelných čerpadel v České republice. Naše firma je založena na hodnotách rodinného podniku a pyšní se více než desetiletou historií. Sídlíme v srdci Prahy Holešovic, ale naše poslání sahá daleko za hranice hlavního města.

     Naše odvětví

Jsme odborníci v revizích, servisu a instalacích solárních elektráren a tepelných čerpadel. Naše znalosti a zkušenosti jsme rozšířili i do oblasti vzdělávání, poskytujeme školení pro revizní a servisní techniky, abychom zajistili kvalitní a bezpečný provoz energetických zařízení.

     Naše působení

Máme sídlo v Praze, ale naše působnost zasahuje do celé České republiky. Naši specialisté a technici jsou připraveni vyřešit vaše potřeby v oblasti solárních energetických řešení a tepelných čerpadel, ať už jste kdekoliv.

     Naši klienti

Děkujeme našim stovkám klientů za jejich důvěru a podporu. Naše pozitivní reference jsou pro nás cenným důkazem kvality naší práce. Základem našeho úspěchu je výborný zákaznický servis a vážíme si každého partnerství, které jsme během let vytvořili.

Děkujeme za zájem o naši firmu. Rádi vám poskytneme další informace a odpovíme na vaše dotazy.

Buďte součástí naší energetické revoluce!

bottom of page