top of page
fotovoltaicke systemy 2.png

Fotovoltaické systémy

Solaxpower logo.png

Naše partnerství se Solax Power

Jsme hrdi na naše dlouhodobé partnerství s předním výrobcem a dodavatelem komponentů pro fotovoltaické elektrárny, společností Solax Power. Toto partnerství nám umožňuje nabídnout našim klientům špičkové produkty a technologické řešení pro efektivní využití solární energie.

SolaxPower.png
SolaxPower 3.png

O Solax Power

Solax Power je světově uznávaným lídrem
v oblasti fotovoltaických inovací a energetických řešení.
S jejich širokou škálou produktů a neustálým důrazem na kvalitu a spolehlivost se stali důvěryhodným jménem ve světě fotovoltaických elektráren.

Naše společné cíle

Společně s Solax Power sdílíme vášeň pro udržitelnou energii a obnovitelné zdroje. Naším cílem je přinášet našim klientům nejlepší možné řešení pro jejich solární energetické potřeby. Díky partnerství s Solax Power můžeme nabídnout komponenty a technologie, které jsou spojeny s inovacemi a výkonností.

Naše nabídka

Díky našemu partnerství se Solax Power můžeme poskytovat komplexní řešení pro fotovoltaické elektrárny. Naše nabídka zahrnuje solární panely, střídače, bateriové systémy a další komponenty, které vám pomohou maximalizovat výkon vaší solární elektrárny.

Profesionální instalace

Náš tým zkušených techniků je školený
a certifikovaný pro instalaci a servis produktů Solax Power. Zajistíme, že vaše fotovoltaická elektrárna bude nainstalována s maximální efektivitou a spolehlivostí.

Spolehlivost a kvalita

Solax Power je synonymem pro spolehlivost
a kvalitu. Důvěřujeme jejich produktem a jsme si jisti, že vám mohou poskytnout dlouhodobou hodnotu a výkon.

Děkujeme Solax Power za naše partnerství a jsme nadšení, že můžeme přinést ty nejlepší fotovoltaické technologie našim klientům.

bottom of page